TUMT veya ESWT tedavisi olan varmı

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: TUMT veya ESWT tedavisi olan varmı

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Tek durduran akıntıyı Kadir abi ilaç ve perhiz mi
Aynen güzel kardesimmm..bravo!
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Bende merak ettim 11.aydan beri de girmemiş acaba iyileşti mi ?
Tumt tedavisini bana facedeki gruplardan birisi denk geldi o önermişti,, burada birbirimizi iyi yönde etkiliyoruz ama kötü yönde de etkiliyo muyuz diye düşünmüştüm. Çünkü tumt diyince herkes sakin ha diyor.
Öneren kişi devlet Hastanesi'nde yaptırmış ve çok mutluydu ereksiyon semen çıkışı vs her şey düzelmiş. Bakterisi de varmış eskiden , baya anti kullanıp sonra işlemi yapmış hoca
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:
Angara yazdı:Bende merak ettim 11.aydan beri de girmemiş acaba iyileşti mi ?
Tumt tedavisini bana facedeki gruplardan birisi denk geldi o önermişti,, burada birbirimizi iyi yönde etkiliyoruz ama kötü yönde de etkiliyo muyuz diye düşünmüştüm. Çünkü tumt diyince herkes sakin ha diyor.
Öneren kişi devlet Hastanesi'nde yaptırmış ve çok mutluydu ereksiyon semen çıkışı vs her şey düzelmiş. Bakterisi de varmış eskiden , baya anti kullanıp sonra işlemi yapmış hoca
Haklısın forumdan 1 2 kişi fayda görmedim dedi diye tumtla tedavinin imkansız olduğu yönünde kafa karısikligi vardi ben dahil herkes önyargılı baktı o yüzden önermedik yanlış yaptık.. mesela zafer hocaya giden her hasta iyi oluyor mu malesef hayır her yüz kişiden en fazla 5 i bunlarda ilermeden gidenler biz buna rağmen iğne ve anti. İse yariyor dedik ozellikle ilk zamanlar antibiyotik tedavisi önemli direncli vakalarda tumt işleri düsünülebilir işin ehli bir doktorla ben 100 lerce igne 200 kutuya yakin anti kullandım 10 yılda yazık zamana paraya tumtun maliyeti az diye sanırım özeller pek uğrasmiyor nerdeyse pcr kultur detaylı muayene masaj ücretiyle eşit
Eskişehir sehır hastanesınde üçretsız basit bir işlem sırf spermi düzeltmek ıcın bile yaptırabılırımn
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Pro2020 yazdı:
Angara yazdı:Bende merak ettim 11.aydan beri de girmemiş acaba iyileşti mi ?
Haklısın forumdan 1 2 kişi fayda görmedim dedi diye tumtla tedavinin imkansız olduğu yönünde kafa karısikligi vardi ben dahil herkes önyargılı baktı o yüzden önermedik yanlış yaptık.. mesela zafer hocaya giden her hasta iyi oluyor mu malesef hayır her yüz kişiden en fazla 5 i bunlarda ilermeden gidenler biz buna rağmen iğne ve anti. İse yariyor dedik ozellikle ilk zamanlar antibiyotik tedavisi önemli direncli vakalarda tumt işleri düsünülebilir işin ehli bir doktorla ben 100 lerce igne 200 kutuya yakin anti kullandım 10 yılda yazık zamana paraya tumtun maliyeti az diye sanırım özeller pek uğrasmiyor nerdeyse pcr kultur detaylı muayene masaj ücretiyle eşit
Aynı zamanda , sadece ozeldekiler yapıyor olsa derim ki ; para tuzağı. Ancak 2 devlet hastanesi de 1 lira almadan yapıyor.
Hatta Eskişehir'dekine , Ankara'dan teknisyenngidiyormus
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Tumt, holep, tur p, Green Light gibi yöntemler sadece iyi huylu prostat büyümesinde büyümüş prostatı küçültme yöntemleridir ve büyük ölçüde meni geri kaçar. Prostatite etkisi yoktur. Genç yaşta cinsellik gider. Yaptırmayın
prosta50

Bana bak iki de bir tepki veriyorsun buradan haddini bil biraz ben doktorlar tıp ne diyorsa onu söylüyorum. Bir iki kişi kullanmış iyi gelmiş diye herkese iyi gelecek değil yanetkileri çok olan ve sadece iyi huylu prostat büyümesine iyi gelen yöntemler bunlar bilmek için doktor olmaya da gerek yok ben her yazdığımdada hemen açma ağzını fikrini kendine sakla haddini bil biraz
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

prosta50 yazdı:Tumt, holep, tur p, Green Light gibi yöntemler sadece iyi huylu prostat büyümesinde büyümüş prostatı küçültme yöntemleridir ve büyük ölçüde meni geri kaçar. Prostatite etkisi yoktur. Genç yaşta cinsellik gider. Yaptırmayın
Hoca insanları bilgi sahibi olmadan ön yargılı bir şekilde aynı şeyi yazıp durmayın.Herşeyi denemiş napsın adam söyleyin de onu yapalım gerek kalmasın bu işlemlere..en az 10 kişiyle görüştüm termoterapi yaptıran,bırak cinselliğin gitmesini adam öncesinde meni zor çıkıyodu şuan 1 mt öteye fışkırıyo diyo..Götmn üzerine oturamıyodum şuan ondan eser yok dio..Önce bir araştırın,ne olduğunu öğrenin sonra bilgi paylaşın..En az 5 drla görüştüm bu işlemle alakalı,insanlara belkide şifa olacak bir durumu bu şekilde yazarak engellemeyin.
prosta50

Peki arkadaşım yaptıran yaptırsın. Kendisi bilir. Kadir beyde daha önce bu tip yöntemlerin etkisi olmadığını yazdı biliyorsunuz. Nihayetinde penis ucundan bir boru sokuluyor ve ısı işlemi yapılıyor. Sonda takılıyor. İnş olumsuz etkisi olmaz geçmiş olsun herkese
fireblade

prosta50 yazdı:Peki arkadaşım yaptıran yaptırsın. Kendisi bilir. Kadir beyde daha önce bu tip yöntemlerin etkisi olmadığını yazdı biliyorsunuz. Nihayetinde penis ucundan bir boru sokuluyor ve ısı işlemi yapılıyor. Sonda takılıyor. İnş olumsuz etkisi olmaz geçmiş olsun herkese
Valla hoca artık son noktaya gelmiş,herşeyi denemiş,yıllardır acı çeken adama şifa uğruna penisten boru girmesi,ısı verilmesi ne desin..Ben yeri geliyo kafam atıp aldırmayı bile düşünüyorum bu ne ki!.İyiliğinizin kıymetini bilin..Geçmiş olsun
prosta50

Allah yardım etsin kardeş zor bir hastalık ama bir şey yapılıyorsa iyi araştırılsın daha da kötü olmasın durum
prosta50

Pro2020 denen çok bilmiş arkadaş yeni mezun olmuş bir üroloji asistanına sor bakalım tumt. Holep. Tur p. Green Light gibi yöntemler ne için kullanılır? Derseki kesin prostatit için kullanılır iyi gelir ben dediklerimi geri alacağım. Sen üroloji profesörümüsünde bin biliyorsun ben birini biliyorum
prosta50

Size de geçmiş olsun amacım kırıcı olmak değil. Ben 50yi geçtim. İstiyorum ki genç arkadaşlara bir şey olmasın geri dönüşü zor cerrahi hatalar yaşanmasın.
prosta50

Geçmiş olsun
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Arkadaşlar bu uygulamayı termoterapi 48 derece ile ben bizzat yaptırdım. Kronik prostatite yapılıyor
Hatta teknisyeni genelde prostatite yapıyoruz dedi
Bir arkadaş aradı bana prostatitli 4 ay oldu iyileştim perhizi bozuyorum dedi çocuk...
Sonda çıktıktan bir hafta sonra hiç yaptırmamış gibi oldum ( sadece boşalırken hissettim yaptırdığımı prostat zorlanınca gıdıklanma yanma gibi bit şey yaşıyordum )
Meni yukarıda yazdığı gibi tayzikli su an anlattım
Çok düşükte olsa riskleri var ben bunu göze aldım.
Gözünü karartan yaptırsın.
Dün hafifçe yanmam vardı hu gün oda yok
Her giden gün iyiye gidiyorum.
95 diyebilirim iyileşme oranıma.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

prosta50 yazdı:Tumt, holep, tur p, Green Light gibi yöntemler sadece iyi huylu prostat büyümesinde büyümüş prostatı küçültme yöntemleridir ve büyük ölçüde meni geri kaçar. Prostatite etkisi yoktur. Genç yaşta cinsellik gider. Yaptırmayın
3 kişiyle bizzat konuştum , adamlar sperm fişkiriyor diyor ama siz neye dayanarak tam tersini soyluyorsunuz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Farate yazdı:Arkadaşlar bu uygulamayı termoterapi 48 derece ile ben bizzat yaptırdım. Kronik prostatite yapılıyor
Bir arkadaş aradı bana prostatitli 4 ay oldu iyileştim perhizi bozuyorum dedi çocuk...
Sonda çıktıktan bir hafta sonra hiç yaptırmamış gibi oldum ( sadece boşalırken hissettim yaptırdığımı prostat zorlanınca gıdıklanma yanma gibi bit şey yaşıyordum )
Maşallah kardeşim, boyle iyi haberler olmasi sevindirici. Zamanlada daha iyiye gidersin insallah.
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Farate yazdı:Arkadaşlar bu uygulamayı termoterapi 48 derece ile ben bizzat yaptırdım. Kronik prostatite yapılıyor
kardeşim senin adına çok sevindim yaş kaçtı senin. birde bakteri durumun nasıldı? cinsellik geri döndümü ??
Farate

Mesaj gönderen Farate »

bayramoglu yazdı:
kardeşim senin adına çok sevindim yaş kaçtı senin. birde bakteri durumun nasıldı? cinsellik geri döndümü ??
Evet döndü
Bakteei yoktu
23
bayramoglu

yaşın çok gençmiş belki onunda hızlı bir etkisi olmuştur. benim yaş 34 benim gibi bu yaş aralığında olanlara faydası olurmu acaba
fireblade

Malatya'da devlet hastanesinde termoterapi yaptıran Metin bey 40 lı yaşlarda.Şuan çok iyi olduğunu,ve hiçbir semptomunun kalmadığını belirtiyor(İşlemin üzerinden 10 ay geçmiş durumda son güncel görüşmem 10 gün önce)
bayramoglu

burada ki arkadaşlar iyileşenler ve ya tedavi olanlar geri dönüş yapsa bizim için çok faydalı olur. şuan herkes amerikayı ikinci kere keşfetmek zorunda kalıyor. tumt tedavisi bazıları için yanıt vermezken bazılarını eski sağlığına geri döndürüyor. kadir abi pek sıcak bakmıyor aslında tumt tedavisine ama işte bizim ki hep bir umut
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bayramoglu yazdı:burada ki arkadaşlar iyileşenler ve ya tedavi olanlar geri dönüş yapsa bizim için çok faydalı olur. şuan herkes amerikayı ikinci kere keşfetmek zorunda kalıyor. tumt tedavisi bazıları için yanıt vermezken bazılarını eski sağlığına geri döndürüyor. kadir abi pek sıcak bakmıyor aslında tumt tedavisine ama işte bizim ki hep bir umut
Hayır kardeşim, sıcak bakmiyorum degil... temkinli yaklasiyorum. Kimsenin kalıci zarar görmesini istemiyorum. Henüz tam onaylamam için biraz erken diyorum. Keşke çare olsa bu yöntemde herkes yaptirsa. Böyle iyi olanlari duyunca seviniyorum tabiki. Bende gece iki kere idrara kalkiyorum. Zarar vermediginden emin olsam ben bile yaptırırim.
Mrt44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Mrt44 »

fireblade yazdı:Malatya'da devlet hastanesinde termoterapi yaptıran Metin bey 40 lı yaşlarda.Şuan çok iyi olduğunu,ve hiçbir semptomunun kalmadığını belirtiyor(İşlemin üzerinden 10 ay geçmiş durumda son güncel görüşmem 10 gün önce)
Malatyalıyım malatyada tumt yaptırmayı düşünüyorum olan arkadaş bana ulaşabilir mi