Prostat Masajı için alet tavsiyesi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
beelta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostat Masajı için alet tavsiyesi

Mesaj gönderen beelta »

Prostat masajı için herhangi bir cihaz almış olan var mı? Tavsiyelerinize açığım. Araştırmalarım sonucu rus menşeili Mavit Elamed adında bir alet buldum fiyatı 300-500 dolar arasında değişiyor. Foruma sormadan almak istemedim.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostat Masajı için alet tavsiyesi

Mesaj gönderen Msln »

beelta yazdı:Prostat masajı için herhangi bir cihaz almış olan var mı? Tavsiyelerinize açığım. Araştırmalarım sonucu rus menşeili Mavit Elamed adında bir alet buldum fiyatı 300-500 dolar arasında değişiyor. Foruma sormadan almak istemedim.
Bu kadar para verme. Prostata kadar ilerleyecek titresimli veya titresimsiz cihaz isini gorur. En fazla 100 lira degil. Gecenlerde yabanci bir sitede prostat masaji icin en mukemmel aletin müzisyenlerin kullandigi YUVARLAK UÇLU AHŞAP BAGET oldugu yaziyordu. Ucu sivri olmayan, yuvarlak olani tercih edin yaziyor. Aynen Türkçe'sini paylaşiyorum.

Müzik mağazanıza gidin ve pürüzsüz yuvarlak bir ucu olan birini seçin (sivri ucu kullanmayın). Parmağınızın genişliğinde bir tane alın, kolayca içeri girer, keskin kenarları olmaz ve çok kalın veya çok ince olmazlar.

Gorsel icin yerli saticilar reklam olmamasi acisindan, yabanci siteden link paylasiyorum.

https://mickleburgh.co.uk/shop/on-stage ... rumsticks/

Ben hiç denemedim ama mantikli gibi.