PROSTAT MASAJİ UZERİNE..

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

PROSTAT MASAJİ UZERİNE..

Mesaj gönderen moneymaker »

Arkadaslar mikropbulundu basligindan benim hikayemi okuyabilirsiniz hala daha ugrasmaktayim bu hastalikla bu aciklamayi yapıyorum cunku beni bilmeyenler varsa yanlis anlamalarini istemiyorum herhangi bir satici ya da biri marka benim sponsorum degil. İnternette dedigim cihazi arastirin ROSİO masaj aleti genel olarak vucut masaji fizyoterapi mantigiyla elektirk akimiyla calisiyor bende bi arkadasimin evinde bunu sirtima baglayarak deneme sansi buldum inanin yuksek ayarda acinca ic organlarinizin bile titredifini hissediyorsunuz. Bu aletin pelvik kaslara yapistirilip calistirildiginda o bolgedeki kanlanmayi arttirma ihtimali oldugunu dusunuyorum. Arastirin yorumlari okuyun videolarini izleyin derim en kisa zamanda alicam kendime bende
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PROSTAT MASAJİ UZERİNE..

Mesaj gönderen NoLemers »

moneymaker yazdı:Arkadaslar mikropbulundu basligindan benim hikayemi okuyabilirsiniz hala daha ugrasmaktayim bu hastalikla bu aciklamayi yapıyorum cunku beni bilmeyenler varsa yanlis anlamalarini istemiyorum herhangi bir satici ya da biri marka benim sponsorum degil. İnternette dedigim cihazi arastirin ROSİO masaj aleti genel olarak vucut masaji fizyoterapi mantigiyla elektirk akimiyla calisiyor bende bi arkadasimin evinde bunu sirtima baglayarak deneme sansi buldum inanin yuksek ayarda acinca ic organlarinizin bile titredifini hissediyorsunuz. Bu aletin pelvik kaslara yapistirilip calistirildiginda o bolgedeki kanlanmayi arttirma ihtimali oldugunu dusunuyorum. Arastirin yorumlari okuyun videolarini izleyin derim en kisa zamanda alicam kendime bende
sıcak sudan fazla etki edeceğini sanmıyorum ama denemek lazım tabi
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: PROSTAT MASAJİ UZERİNE..

Mesaj gönderen Followme »

Dediğin alet markası değişik ama aynı tarz manyetik elektrik veran masaj aleti bendede var ve ayaklara inanılmaz bir manyetik elektrik veriyor ve sinir uçlarının pelvik bölgeye kadar titrediği i hissediyorum.
Lakin yapıştırma pelerini kullanamıyorum 10 15 kullanımlık yapıştırıcı özelliği kaybolmuş artık.
Sıcak sudan sonra 5 10 dakika ayak tabanından masaj yapıyorum.