ESWT TURK

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

ESWT TURK

Mesaj gönderen mehmet1959 »

Değerli kardeşlerim baslığını yazdığım ESWT Isminde bir kaç subesi olan bir kurum prostatit konusunda bir tedavi uyguluyormuş sok dalgaları falan. Arama motorundan ulaşabilirsiniz bir inceleyelim bilgi paylaşalım ayrıca buraya giden tedavi olan varmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: ESWT TURK

Mesaj gönderen kadir »

Eswt konusu bu forumda cok islendi mehmet1959 kardesim.Lutfen forumu biraz okuyunuz. Fayda goren olmadi. Kronik prostatite faydasi yok. Damarsal penil sorunu olan kisiler belki fayda gorebilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ayrıca burada lütfen firma ismi zikretmeyiniz. Sadece tedavi seklinden bahsediniz. Reklama giriyor, forum kurallarina aykiridir.
mehmet1959

Özür. Kusura bakmayın. Herhangi bir kötü niyetim yok
mehmet1959

Sadece. Hastalik nüks yapınca döndüyoruz veya dönüyorum maalesef inanıp tevessül.sağlıyoruz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mehmet1959 yazdı:Özür. Kusura bakmayın. Herhangi bir kötü niyetim yok
Kotü niyetiniz olmadigini biliyorum sadece hatirlatma yaptim.
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

kadir yazdı:
Abi kültürde Enterekok faecalis, çıkmıştı duyarlı antibiyotik kullandım. 2.5 aydır antibiyotik kullanmıyorum 3 farklı labta prostat sıvısı kültürü verdim ayrıca pcr da yaptırdım üreme olmadı. prostatta doku hasarı dedigim olay gerçkten varmı? Doku hasarı şayet varsa penis ucunda belde agrı sızı, yaparmı? Şayet yaparsa çok fazla agrı sızı yaşatırmı? Duyarlı antibiyotik kullandıktan sonra bir müddet sıfır semptom yaşamıştım doku hasarı olan birisi sıfır semptom yaşayabilirmi bir süre?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatozurlu yazdı:
kadir yazdı:
Abi kültürde Enterekok faecalis, çıkmıştı duyarlı antibiyotik kullandım. 2.5 aydır antibiyotik kullanmıyorum 3 farklı labta prostat sıvısı kültürü verdim ayrıca pcr da yaptırdım üreme olmadı. prostatta doku hasarı dedigim olay gerçkten varmı? Doku hasarı şayet varsa penis ucunda belde agrı sızı, yaparmı? Şayet yaparsa çok fazla agrı sızı yaşatırmı? Duyarlı antibiyotik kullandıktan sonra bir müddet sıfır semptom yaşamıştım doku hasarı olan birisi sıfır semptom yaşayabilirmi bir süre?
Prostat sivisi lokosit seviyesi sifir ise ve uzun sure yeterli ve uygun antibiyotik kullanip tedavi olduysaniz ve semptomlar devam ediyorsa doku hasari vardir kardesim.
Prostatozurlu

kadir yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
kadir yazdı: Kotü niyetiniz olmadigini biliyorum sadece hatirlatma yaptim.
Prostat sivisi lokosit seviyesi sifir ise ve uzun sure yeterli ve uygun antibiyotik kullanip tedavi olduysaniz ve semptomlar devam ediyorsa doku hasari vardir kardesim.
Lokosit en başından beri sıfırdı abi. Benim anlamadığım 1 ay kadar sıfırdım doku hasarı olsa ozaman da semptomlarım devam ederdi öyle degilmi.okadarda tahlil verdim. Acaba bakteri varda bulunamıyormu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatozurlu yazdı:
kadir yazdı:
Prostatozurlu yazdı: Abi kültürde Enterekok faecalis, çıkmıştı duyarlı antibiyotik kullandım. 2.5 aydır antibiyotik kullanmıyorum 3 farklı labta prostat sıvısı kültürü verdim ayrıca pcr da yaptırdım üreme olmadı. prostatta doku hasarı dedigim olay gerçkten varmı? Doku hasarı şayet varsa penis ucunda belde agrı sızı, yaparmı? Şayet yaparsa çok fazla agrı sızı yaşatırmı? Duyarlı antibiyotik kullandıktan sonra bir müddet sıfır semptom yaşamıştım doku hasarı olan birisi sıfır semptom yaşayabilirmi bir süre?
Lokosit en başından beri sıfırdı abi. Benim anlamadığım 1 ay kadar sıfırdım doku hasarı olsa ozaman da semptomlarım devam ederdi öyle degilmi.okadarda tahlil verdim. Acaba bakteri varda bulunamıyormu
Sizin kronik prostatit tipiniz,ozaman kategori 3b non-inflamatuar KPAS olabilir. Bu tipte semptom yasadiginiz halde, semende ve prostat sekresyonunda lokosit gorulmez.
Prostatozurlu

kadir yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
kadir yazdı: Prostat sivisi lokosit seviyesi sifir ise ve uzun sure yeterli ve uygun antibiyotik kullanip tedavi olduysaniz ve semptomlar devam ediyorsa doku hasari vardir kardesim.
Sizin kronik prostatit tipiniz,ozaman kategori 3b non-inflamatuar KPAS olabilir. Bu tipte semptom yasadiginiz halde, semende ve prostat sekresyonunda lokosit gorulmez.
Abi hastalıkta ilk tanıştığımda gardnerella çıkmıstı daha sonra düzende kültürde enterecocus faecalis çıktı. Ama, bunlar Varken de Hüseyin hocada ve lablarda lokosit hep sıfır çıktı. Sonrasında non bakteriyele dönme ihtimali var mı peki
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakin kardesim daha onceleride yazdim. Külturde bulaş ve kontaminasyon olma ihtimali cok yuksek. Her cikan patojen sizde olacak diye bir olay yok. Bu gardnerella muhabbeti herkeste var ben bunu anlamakta zorluk cekiyorum. 3 labta check edin sonuclarinizi. Goruceksinizki her sonuc ayri cikacak. 2 labta ayni cikarsa ozaman sonuc dogru olacaktir.
Prostatozurlu

kadir yazdı:Bakin kardesim daha onceleride yazdim. Külturde bulaş ve kontaminasyon olma ihtimali cok yuksek. Her cikan patojen sizde olacak diye bir olay yok. Bu gardnerella muhabbeti herkeste var ben bunu anlamakta zorluk cekiyorum. 3 labta check edin sonuclarinizi. Goruceksinizki her sonuc ayri cikacak. 2 labta ayni cikarsa ozaman sonuc dogru olacaktir.
Zafer hocaya gidicem abi orada lokosit çıkmazsa kültür de çıkan bakteri artık çöp olur benim için.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Foruma her yeni gelen Amerikayı yeniden keşfediyor. Burada kronik prostatitliler var, ülkede kronik okumama sorunu var şahsımı da buna dahil ediyorum. Allah cümlemizin yardımcısı olsun. Foruma yeni gelen veya yeni konu açacak olan arkadaşlara tavsiyem en azından sağ üst köşede bulunan arama kısmını kullanmalarıdır. Kimse üstüne alınmasın lütfen. Herkese acil şifalar.