Bir Ürolog gözüyle..

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
justonat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Bir Ürolog gözüyle..

Mesaj gönderen justonat »

öneeriniz çok güzel , ben bu işte yeme içmenin çok önemli olduğunu ve olayın direk bağırsak sistemi ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum.
Mrshadow yazdı:Arkadaslar, bu post altinda yorum yapan arkadaslarin bazilari dahi kismen iyi olan kisiler. Bu 3 sansli kisi gercekten ihtiyaci olan kisiler olmali. Lutfen tedaviye ulasabilen, kismen iyi hisseden arkadaslar onceligi agri ceken, hem ruhsal olarak, hem de maddi olarak bitik durumda olan kisiler alsin. Lutfen

Belli oluyor ki, hekim arkadasimiz komple bir tedavi uygulayacak. Kendisi icin neyin onemli oldugunu bilmiyorum, inancli ise cok dua alir, inancli degilse mesleki olarak basariya ulasirsa ismi cok duyulur ve cok ses getirir.
Zira kronik prostatit ile boyle kapsayici tedavi uygulayan yok.

Mesela zafer hoca da, huseyin hoca da perhiz vermiyor. Ama anladgim kadariyla, yeme icme dahil olmak uzere kapsayici bir tedavi olacak.

Umarim sonuclari hepimiz acisindan olumlu ve umut verici olur.

Simdiden ozverili calisma ve emekleri icin tesekkur ederiz. Bunu basarin ellerinizden opelim ve adinizi uroloji kongrelerinde soyletelim :)
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Bu formu okudum, o 3 kişi değerli asistan hocamızın tedavisiyle iyileşti mi? Sonuç ne oldu acaba?
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Olay yine candida gaps diyetine çıkıyor yani.2. Beyin sayılan bağırsakları sağlığa kavuşturmak
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Peki gercekten sonuc ne oldu. Bu üç kişi şimdi nerde ve durumları nelerdir?
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Merak ettim.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

ist86 yazdı:Olay yine candida gaps diyetine çıkıyor yani.2. Beyin sayılan bağırsakları sağlığa kavuşturmak
Bana bir doktor da öyle demişti. Hatta birkaç bununla ilgili kitap makale okudum.

Karaciğer,Mide,Bağırsakları iyileştirmeden hangi ilacı alırsan al, vücuttaki hastalığı iyileştiremezsin demişti.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Ne oldu bend merak etttim
arslan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen arslan »

Hocam bende katılabilirim. Ağrıdan intiharı etmeyi düşünüyorum. Mecalim kalmadi
alfabloker10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen alfabloker10 »

Tedaviyi uygulayan arkadaslar iyilesti mi? Merak ettim bilen var mi?
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

Tedaviden sonuç alan oldumu?
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

Bence hoca uzmanlığı icin bir araştırma yaptı ve kariyer basamaklarını tırmandı ben de şu anda nüks olayı için urologa gittim muayene etti ve kan ve ultrason a gönderdi hiçbişey bulamazsak prostat it deriz dedi idrara sıkışmayı bekliyorum bakalım ne olacak to be continiued
ahmetbey

Biraz sonra soracağım ama nüks olayı prostatın şişmesi lazım bütün belirtiler o yönde ama prostat küçük diyorlar bu da öyle dedi acaba prostat da ne oluyor da nüks oluyor 13 yıldan sonra prostatit değilmiyim acaba
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

ahmetbey yazdı:Bence hoca uzmanlığı icin bir araştırma yaptı ve kariyer basamaklarını tırmandı ben de şu anda nüks olayı için urologa gittim muayene etti ve kan ve ultrason a gönderdi hiçbişey bulamazsak prostat it deriz dedi idrara sıkışmayı bekliyorum bakalım ne olacak to be continiued
Hiç zaman kaybetme, direkt istanbula git zafer hocaya. Aynılarını bana üniversite hastanesinde yaptılar zaman kaybı. Ne demek yani hiç birşey yoksa prostatit böyle bir tanım olabilirmi.. Bunlar nasıl ürolog olmuşlar. Rektal muayene yapıp bakacaksın oradan anlayacaksın. Hastayı psikolojik olarak yıpratoyorlar vallaha. Sanki basit bir hastalıkmış gibi prostatit :)
ahmetbey

İyice paronayak olduk ama nüks olayı kabizlikla başladı mutlaka barsaklarla alakasi var bunları yazıyorum ki bilgi paylaşımı olsun birbirimize faydamız olsun siz siz olun kabızlık olayı olduğu anda tuvaletten çıkın ve doktora hemen gidin ve kabızlık için ilaç alın asla benim gibi ıkınma yapmayın
ahmetbey

blackrow67 yazdı:
ahmetbey yazdı:Bence hoca uzmanlığı icin bir araştırma yaptı ve kariyer basamaklarını tırmandı ben de şu anda nüks olayı için urologa gittim muayene etti ve kan ve ultrason a gönderdi hiçbişey bulamazsak prostat it deriz dedi idrara sıkışmayı bekliyorum bakalım ne olacak to be continiued
Hiç zaman kaybetme, direkt istanbula git zafer hocaya. Aynılarını bana üniversite hastanesinde yaptılar zaman kaybı. Ne demek yani hiç birşey yoksa prostatit böyle bir tanım olabilirmi.. Bunlar nasıl ürolog olmuşlar. Rektal muayene yapıp bakacaksın oradan anlayacaksın. Hastayı psikolojik olarak yıpratoyorlar vallaha. Sanki basit bir hastalıkmış gibi prostatit :)
kardeşim istanbulda olanlar için gitmek kolay ama istanbula uzağız bir kere gittin diyelim bunun takibi var yine de teşekkür ederim
ahmetbey

blackrow67 yazdı:
kardeşim istanbulda olanlar için gitmek kolay ama istanbula uzağız bir kere gittin diyelim bunun takibi var yine de teşekkür ederim
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

aradan bir yıl geçmiş. Bir bilgilendirme yapılacak mı?
cancenda
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen cancenda »

Bu konuyla alakalı bir gelişme oldu mu Kadir Abi? Doktor beyin yaklaşımıyla iyileşen ya da semptomları azalan oldu mu bilginiz var mı arkadaşlar?
Pes etmek yok! Nefes aldığımız sürece umut var demektir!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hayir kardesim ne dr arkadas nede bir hasta bir aciklama yapmadi.