İdrar torbasının sürekli yanması. Fikri olan varmı.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hunceza
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

İdrar torbasının sürekli yanması. Fikri olan varmı.

Mesaj gönderen hunceza »

Çok az idrar olsa bile sürekli idrar torbası yanıyor. İşeyince rahatlasam da 5-10 dakikaya yine yanıyor. Sürekli yanıyor. Sorun idrar torbasında az idrar olunca bile yanma olması. Yabancı madde gibi algılıyor. Soğukta zaten iyice kötü. Bir kaç doktor prostatit dedi ama idrar torbası enfeksiyonu gibide duruyor. Sinirselde olabilir.10 yıldır hayatım çok kötü. Prostatı aldırmayı düşündüm ama çözemediğim nokta idrar torbasındaki az idrar prostat iltihaplı ise 24 saat yanma yaparmı. Otururken korkunç yanıyor.. Sistoskopi oldum. Sonda takıldı. Yanma hiç yoktu. Çünkü idrar yoktu. Prostatı boşa aldırmakta var işin ucunda... Sistoskopide ödem göründü çok şiddetli şekilde...Prostatta hiç ağrı yok. Fikri olan tecrübesi olan varmı. Benim cinsel sorunum hiç yok. Hayatımı zindan eden yanma ve sürekli idrar hissi...bu sorunun kaynağı prostat olduğundan emin olsam zaten aldıracağım. Doktorlarda farklı şeyler söylüyorlar. Sürekli yanan kısım tam mesane çıkışı.. iş hayatım bitmek üzere...

10 yıldır bir hastalık hiç mi geçmez. o kadar ilaç kullandım. tahlillerde mikrop çıkmadı.

tüm sorun prostat iltihabıysa idrar torbası boşken yanma yok. sonda takılıyken yanma sıfırdı. çıkamadım işin içinden...
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İdrar torbasının sürekli yanması. Fikri olan varmı.

Mesaj gönderen BruceLee »

Merhaba. Kandida diyetini uyguladınız mı, uygulamadıysanız düşünür müsünüz
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Melisa ile karabaş çayını demleme usülü ile sabah akşam aç karnına iç yarım saat birşey yeme kardeşim bunu denemediysen bir denemeni tavsiye ederim karabaş otu bayat olmasın mor renkli olsun ona dikkat et. Rabbim şifa versin.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
BruceLee

hunceza yazdı:Çok az idrar olsa bile sürekli idrar torbası yanıyor. İşeyince rahatlasam da 5-10 dakikaya yine yanıyor. Sürekli yanıyor. Sorun idrar torbasında az idrar olunca bile yanma olması. Yabancı madde gibi algılıyor. Soğukta zaten iyice kötü. Bir kaç doktor prostatit dedi ama idrar torbası enfeksiyonu gibide duruyor. Sinirselde olabilir.10 yıldır hayatım çok kötü. Prostatı aldırmayı düşündüm ama çözemediğim nokta idrar torbasındaki az idrar prostat iltihaplı ise 24 saat yanma yaparmı. Otururken korkunç yanıyor.. Sistoskopi oldum. Sonda takıldı. Yanma hiç yoktu. Çünkü idrar yoktu. Prostatı boşa aldırmakta var işin ucunda... Sistoskopide ödem göründü çok şiddetli şekilde...Prostatta hiç ağrı yok. Fikri olan tecrübesi olan varmı. Benim cinsel sorunum hiç yok. Hayatımı zindan eden yanma ve sürekli idrar hissi...bu sorunun kaynağı prostat olduğundan emin olsam zaten aldıracağım. Doktorlarda farklı şeyler söylüyorlar. Sürekli yanan kısım tam mesane çıkışı.. iş hayatım bitmek üzere...

10 yıldır bir hastalık hiç mi geçmez. o kadar ilaç kullandım. tahlillerde mikrop çıkmadı.

tüm sorun prostat iltihabıysa idrar torbası boşken yanma yok. sonda takılıyken yanma sıfırdı. çıkamadım işin içinden...
arkadaşlar bu arkadaşa yardımcı olalım. fikirlerinizi esirgemiyiniz
BruceLee

hunceza yazdı:Çok az idrar olsa bile sürekli idrar torbası yanıyor. İşeyince rahatlasam da 5-10 dakikaya yine yanıyor. Sürekli yanıyor. Sorun idrar torbasında az idrar olunca bile yanma olması. Yabancı madde gibi algılıyor. Soğukta zaten iyice kötü. Bir kaç doktor prostatit dedi ama idrar torbası enfeksiyonu gibide duruyor. Sinirselde olabilir.10 yıldır hayatım çok kötü. Prostatı aldırmayı düşündüm ama çözemediğim nokta idrar torbasındaki az idrar prostat iltihaplı ise 24 saat yanma yaparmı. Otururken korkunç yanıyor.. Sistoskopi oldum. Sonda takıldı. Yanma hiç yoktu. Çünkü idrar yoktu. Prostatı boşa aldırmakta var işin ucunda... Sistoskopide ödem göründü çok şiddetli şekilde...Prostatta hiç ağrı yok. Fikri olan tecrübesi olan varmı. Benim cinsel sorunum hiç yok. Hayatımı zindan eden yanma ve sürekli idrar hissi...bu sorunun kaynağı prostat olduğundan emin olsam zaten aldıracağım. Doktorlarda farklı şeyler söylüyorlar. Sürekli yanan kısım tam mesane çıkışı.. iş hayatım bitmek üzere...

"seminal vezikülün ön yüzü mesanenin arka duvarı ile temas halindedir." deniyor. kardeş sen bence seminal vezikül ü bir araştırç acaba diyorum yanan mesane değil de semial v mi. kadir beye sor bence
Xman1

Mesaj gönderen Xman1 »

İdrar torbasında torbayı idrarın asidik ortamından koruyan bir tabaka var. Bu tabaka zarar görmüş olabilir. Midedeki koruyucu tabakanın zarar görmesi gibi.
Nasıl tespit edilir maalesef bilmiyorum
BruceLee

Hunceza bey ''mesane lökoplaki" araştırır mısın
oktayü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen oktayü »

Çok müdahaleden prostat sızı veriyor