TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Mesaj gönderen igozukara »

abc yazdı:
igozukara yazdı:
abc yazdı: acele etme bana tavsiye eden doktor yapildiktan 1 ay sonra iyilesme baslar seklinde soyledi.Isittiktan sonra kanlanma da artiyor o bolgede dedi.
İyilescek olsa bastan belli eder bence, en basta inmeyen şişlik 1 aydan sonra nasil incek. İnsallah benimki inerde yanilirim
Abi Bana öneren doktor 3 hafta boyunca agrı ve sızlaman devam eder sonra iyilesmeye baslar dedi.Toplam iyilesme suresi 6 aya kadar uzayabilir dedi.Bence sen abi umudunu kesme.İnş duzeleceksin. Hic mi gelisme yok?
Ağrı sızı yok prostatta, prostatin sistolmasindan kaynakli belde ve bacakta var, o sislik inmeden o agrilar gecmez. Hic gelisme yok. Bakalim ya cinsel perhizdeyim suan insallah bu fayda eder.
abc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen abc »

igozukara yazdı:
abc yazdı:
igozukara yazdı:
İyilescek olsa bastan belli eder bence, en basta inmeyen şişlik 1 aydan sonra nasil incek. İnsallah benimki inerde yanilirim
Abi Bana öneren doktor 3 hafta boyunca agrı ve sızlaman devam eder sonra iyilesmeye baslar dedi.Toplam iyilesme suresi 6 aya kadar uzayabilir dedi.Bence sen abi umudunu kesme.İnş duzeleceksin. Hic mi gelisme yok?
Ağrı sızı yok prostatta, prostatin sistolmasindan kaynakli belde ve bacakta var, o sislik inmeden o agrilar gecmez. Hic gelisme yok. Bakalim ya cinsel perhizdeyim suan insallah bu fayda eder.
Abi keske 50 linin uzerinde bi sicaklikta yaptirsaydin.İnş duzelirsin abi.Nerde yaptirdin?
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

igozukara yazdı:
abc yazdı:
igozukara yazdı:
Kardeş sen nerede yaptırdın bilgi verirmisin rica etsek
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

igozukara yazdı:
abc yazdı:
igozukara yazdı:
Kardeşim masaj yapmaya başlasan düzenli olarak belki faydasını görürsün
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:
igozukara yazdı:
abc yazdı: Abi Bana öneren doktor 3 hafta boyunca agrı ve sızlaman devam eder sonra iyilesmeye baslar dedi.Toplam iyilesme suresi 6 aya kadar uzayabilir dedi.Bence sen abi umudunu kesme.İnş duzeleceksin. Hic mi gelisme yok?
Hayir kardesim yakma islemi yapilan prostata simdilik masaj yapilmasi iyi sonuc vermez. Dokunun iyice kendi kendini onarmasi lazim. Masaj yaptirmayin termoterapiden sonra.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:
igozukara yazdı:
Hayir kardesim yakma islemi yapilan prostata simdilik masaj yapilmasi iyi sonuc vermez. Dokunun iyice kendi kendini onarmasi lazim. Masaj yaptirmayin termoterapiden sonra.
Abi dokunun kendini tamamen onarması için ne kadar süre gerekli acaba
igozukara

Ben Eskişehir'de yaptırdım. Ayrıca masaj eskiden cozum oluyordu, bu son nuksten sonra olmuyor, bu bele bacaga vuran şişkinlik prostatin hangi bolgesinden kaynaklaniyor bilmiyorum ama kalin bagirsaktan yapilan baskiyla masajla geçmiyor,inmiyor.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

İgozukara kardesim cinsellik proplemim varmiydi yaptırmadan önce yoksa sadece ağrılar icinmi termoterapi oldun ereksiyon sorunun istekszlik varmiydi varsada olduktan sonra bunlara olumlu etkisi oldumu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ordu52 yazdı:
kadir yazdı:
Valeri yazdı: Kardeşim masaj yapmaya başlasan düzenli olarak belki faydasını görürsün
Yakilan prostat dokusunun nekadar sure icinde nekrozlasacagi hakkinda maalesef bilgim yok.Onu artik zaman gösterecek bu islemi yaptiranlar daha iyi bilir kardesim.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

kadir yazdı:
Ordu52 yazdı:
kadir yazdı: Hayir kardesim yakma islemi yapilan prostata simdilik masaj yapilmasi iyi sonuc vermez. Dokunun iyice kendi kendini onarmasi lazim. Masaj yaptirmayin termoterapiden sonra.
Yakilan prostat dokusunun nekadar sure icinde nekrozlasacagi hakkinda maalesef bilgim yok.Onu artik zaman gösterecek bu islemi yaptiranlar daha iyi bilir kardesim.
Abi magnezyum,çinko , selenyum , kabak çekirdeği yağı, b vitamini e vitamini belki onarımı hizlandirabilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Belki olabilir angara kardesim.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

igozukara yazdı:Ben Eskişehir'de yaptırdım. Ayrıca masaj eskiden cozum oluyordu, bu son nuksten sonra olmuyor, bu bele bacaga vuran şişkinlik prostatin hangi bolgesinden kaynaklaniyor bilmiyorum ama kalin bagirsaktan yapilan baskiyla masajla geçmiyor,inmiyor.
Benim de masajla bu şişlik geçmiyor. Geçmediği için de zaman zaman ağrı yapıyor.Bir de sabahları büyük tuvalet esnasında hala 1-2 damla beyaz sıvı geliyor.sizde de böyle sıvı geliyor mu?
igozukara

duman64 yazdı:
igozukara yazdı:Ben Eskişehir'de yaptırdım. Ayrıca masaj eskiden cozum oluyordu, bu son nuksten sonra olmuyor, bu bele bacaga vuran şişkinlik prostatin hangi bolgesinden kaynaklaniyor bilmiyorum ama kalin bagirsaktan yapilan baskiyla masajla geçmiyor,inmiyor.
Benim de masajla bu şişlik geçmiyor. Geçmediği için de zaman zaman ağrı yapıyor.Bir de sabahları büyük tuvalet esnasında hala 1-2 damla beyaz sıvı geliyor.sizde de böyle sıvı geliyor mu?
Daha oncede sislik vardi, hatta sertti bi bolge, masajla indirdim, sertlikte geçti, dahada şişmedi. Son nüks olayindan sonra yine şişti masajda fayda etmiyor ilacta fayda etmiyor. Belkide dogru ilaca denk gelemedim. Artık kendi haline bıraktım. Bende sıvı gelme olayi olmuyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Termoterapi olmadan önce sıvı geliyormuydu igozukara kardesim?
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Boşuna daha kötü duruma düşeceksiniz. Ben de araştırdım bunları en kötü dönemlerimde. İçeriden müdahale ettirmek her zaman risklidir ki kim bilir kimler rant sağlıyor bu işten. Yoksa bu kadar göze sokulmazdı bu tedavi.

Takviyelerde falan da dedim size, siz illa ki mideyi bozdunuz. Kimyasalları falan hiç saymıyorum zaten. Onlar başlı başına skandal.

Geçmeyeceğinden eminim de inşallah daha da kötü olmazsınız. Çok trajik olur.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Laflarına dikkat et. Ee göreceğim ben seni, git yaptır. Sana özel olarak yaptırma diyen yok. Sana zaten müstahak. Sana 100 kişi de söylese, yine gidip başka başka şeyler denersin. Sonuç yine sıfır olacak.

O yüzden sen zerre umurumda değilsin. Ben genel yazıyorum. Anlayana sivrisinek saz. Onu da yaptır, her şeyi de kullan. 10 sene olmuş iyileşememişsin, hala mucize bekliyorsun. İnsanların da kafasını karıştırıyorsun. Devlette ya da özelde yapılması hiç mi hiç önemli değil. Bu hastalık suistimal edilebilir bir hastalık. Ben bunu gördüm ve fikirlerimi yazıyorum, yazacağım.
moskovaBB
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen moskovaBB »

Targocid kardes neden sen boylesin bu hastalik mi senin psikolojini bu kadar bozdu? Ben normalde forum u takip eder, katkimin olacagi yerde yada adimin gectigi yerde elimden geldigi kadar cevap vermek disinda burada fazla laf kalabaligi etmem. durumum yuzde 99,9 iyi olmasina ragmen de hemen hemen hergun bir iki kere girer bakarim. iyiyiym diye birakmiyorum burayi. Ama bu gun yine senin olumsuz yorumunu gorunce ilk kez burada sana yonelik cevap vermek istedim. Neden mi cunku gercekten yaptiginin yanlis ve zararli olduguna inandigim icin. Bu forum neden var? Sen eger termoterapi olup, zararini gorduysen yaz tabi. mesela Kadir abi prostata enjeksiyon yaptirmis cook zararini gormus ve farkediyorum ki enjeksiyon un gectigi yerde fikrini soyluyor. ama ona ragmen senin kullandigin dil gibi degil.. Targocid kardes iyilesenler var saolsun arkadaslar nasil nerede yaptiklerini yaziyorlar sorulara bir suru cevap vermisler Kadir abinin bile bu konuya acaba bi care mi diye egildigini hissediyorum. basligi devamli sicak tutuyor. yani bu asamada senin Gecmeyeceginden eminimde demen nedir Allah askina ??? pro2020 kardesi tanimam etmem ama nasil oyle cevap verebiliyorsun beddua eder gibi ? Kardes inanmadigin yada ilgilenmedigin konulari okumak zorunda degilsin. Ve her aklina geleni yazmak zorunda degilsin. Bunlari yazarken seni kirmak gibi bir amacim yok. acizane tavsiyem bir oz elestiri yap derim kendinle.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Arkadaşlar yaptıranlar iyi kötü bir yorum yazsalar güzel olacak ona görede yaptirma yaptirmamak bize kalmiş ama yaptiranlardan az yorum aliyoruz bu yüzdende kafadaki bazısoru işaretleri kalıyor yaptıranlar buraya durumlarini yazarlarsa seviniriz
igozukara

kadir yazdı:Termoterapi olmadan önce sıvı geliyormuydu igozukara kardesim?
Yok abi o zamanda gelmiyordu, arkadasin soyledigi büyük tuvalet esnasinda gelen sıvıyı kastediyorsan. Masajla geliyor 4-5 damla ve bembeyaz.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Targocid yazdı:Boşuna daha kötü duruma düşeceksiniz. Ben de araştırdım bunları en kötü dönemlerimde. İçeriden müdahale ettirmek her zaman risklidir ki kim bilir kimler rant sağlıyor bu işten. Yoksa bu kadar göze sokulmazdı bu tedavi.

Takviyelerde falan da dedim size, siz illa ki mideyi bozdunuz. Kimyasalları falan hiç saymıyorum zaten. Onlar başlı başına skandal.

Sen bence akıl hastanesine yat bilader. Senin sıkıntı prostatta değil beyninde. Ama orda da çare bulamazlar senin gibi bir ruh hastasına :)

Kadir abi bu adam niye forumda. Bu forumun amacı bilgi paylaşmak değil mi. Bu gereksiz psikopata niye böyle yorum yaptırıyorsun. Şutla gitsin ne cehenneme gidiyorsa.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Scorpion yazdı:
Targocid yazdı:Boşuna daha kötü duruma düşeceksiniz. Ben de araştırdım bunları en kötü dönemlerimde. İçeriden müdahale ettirmek her zaman risklidir ki kim bilir kimler rant sağlıyor bu işten. Yoksa bu kadar göze sokulmazdı bu tedavi.

Sen bence akıl hastanesine yat bilader. Senin sıkıntı prostatta değil beyninde. Ama orda da çare bulamazlar senin gibi bir ruh hastasına :)

Kadir abi bu adam niye forumda. Bu forumun amacı bilgi paylaşmak değil mi. Bu gereksiz psikopata niye böyle yorum yaptırıyorsun. Şutla gitsin ne cehenneme gidiyorsa.
Kardesim o adam öyle diye seninde uslubunu bozmana gerek yok sende adamla ayni seviyeye düşme. Seninde bana; "bu adam niye forumda? niye boyle yorum yaptiriyorsun?" tarzinda hesap sorar gibi konusman saygi kurallarina uygun degil. Hangi uyenin ne zaman silinecegine ben karar veririm. Sen söyledin diye silmedim ben. Lütfen konuşmalarina dikkat et kardeşim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:Bir arkadaşımız bunu yapan teknisyen ile görüşmüş cevabı;
Abi ben hatta bu islemi uygulayan teknisyenle de gorustum kendisi de prostatit mis kendine de yapmis iyilesmis.Cok kisiye yapiyoruz dedi doktor hemsir guvenlik gorevlisi abi diyecegim gerekirse 2. ve 3. seans ta gerekebilir dedi termoterapi icin.Kendisinin cok nadir yanmasi oluyormus bu yuzden ikinci seansi yaptiracakmis
Anladim kardesim. Yanliz enteresan bir durum var 14 kisi yaptirmis ama iyi olan 1 kisi var. Fayda gorenlerin artmasi lazim. Bunu burada gormek stiyorum ben. O yaptiranlar iyiyse lütfen burada durumlarini paylaşsinlar. Ben surekli bu basligi canli tutmaya calisiyorum ama paylasim yok gibi bir sey.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
Abi ben hatta bu islemi uygulayan teknisyenle de gorustum kendisi de prostatit mis kendine de yapmis iyilesmis.Cok kisiye yapiyoruz dedi doktor hemsir guvenlik gorevlisi abi diyecegim gerekirse 2. ve 3. seans ta gerekebilir dedi termoterapi icin.Kendisinin cok nadir yanmasi oluyormus bu yuzden ikinci seansi yaptiracakmis
Anladim kardesim. Yanliz enteresan bir durum var 14 kisi yaptirmis ama iyi olan 1 kisi var. Fayda gorenlerin artmasi lazim. Bunu burada gormek stiyorum ben. O yaptiranlar iyiyse lütfen burada durumlarini paylaşsinlar. Ben surekli bu basligi canli tutmaya calisiyorum ama paylasim yok gibi bir sey.
Bende bunu merak ediyorum kaç kişi fayda gördü 14 kişide 1 kişi ise antibiyotik tedavisini tercih ederim
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Pro2020 yazdı:Raci,farati,metin bunlar bildiklerim angara rumuzlu adlı arkadaşında tanıdığı 4 5 kişi var yaptıranların yüzde 50 si iyi olmuş şimdiki oranla foruma üye değil çoğu
Keşke kardeş 10 kişide 5 i iyi olsa o zaman hepimiz yaptırırız formun yarısı iyileşir ama ben pek umudum yok açıkçası kendi adıma
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Bu aslında tartışılır 1 kere yapıp fayda görmeyen arkadaşlar acaba iki ve üçü denemelimi denerse fayda görebilme şansı artarmı mantıklı olan sanki bunu fayda görmek için 2 ve üçü yaptırmak gerekli ama tabi bunu işin uzmanlarından öğrenmek lazım bir kere yaptırıp ben fayda görmedim diyerek moral bozmamak 2 ve 3 ü sanki denemek iyi gibi