TURP

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: TURP

Mesaj gönderen Kc34 »

Cin ve rusyada penisten ilac veriliyormus ama etkinligi tartisilir
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Mrshadow yazdı:Mesela amerikada bir cerrah var kendisiyle maillestim %100 cozerim diyor 22-28 bin dolar arasinda fiyat istiyor, adami paylassam evi arabayi satacak caresiz kisiler var. Pozitif bilimden ayrilmayalim arkadaslar. Sonucta olumlu sonuc vermis yontemler var. Bunlari deneyelim. Adam hic lokosit olctuememis sememden yandim bittim diyor.

Bu forumda bu hastalik bence buyutuluyor
Parasını gectim 10-15 milyara deselerki iyi edicez anasını satım gözüm kapalı olurum ama işte garanti degil hiçbirşey harcadıgım parayla bi araba daha alırdım. Bugün paikiyatriye gittim 300 ilaclar 61 dişciye gittim cürükleri temizlettim bi dünya para mikrop yayılmasın diye. Amk parada bi boka yaramıyo kobay olarak kullanın beni dicem amk :) isyandayım doktorda senin psikoloji gidik dedi hastalık olabilir ama yarısıda psikolojij sorunlardan dedi bakalım nolcak
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Kc34 yazdı:Cin ve rusyada penisten ilac veriliyormus ama etkinligi tartisilir
Rusyada ozel bir yontemle prostat bezindeki iltihabi cekip kultur yapiyoruz bunun durumun gore penisten enjekte ediyoruz antibiyotigi diyolar ama iyilesmeyle alakali grcek hastalardan bilgi alamadik hnuz
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Mrshadow yazdı:
Rusyada ozel bir yontemle prostat bezindeki iltihabi cekip kultur yapiyoruz bunun durumun gore penisten enjekte ediyoruz antibiyotigi diyolar ama iyilesmeyle alakali grcek hastalardan bilgi alamadik hnuz
Kafayı yicem. Rusya soguk aslında doktorlar cok yaşıyodur ama kesin iyi eden doktoru bulmak zor cünkü deli paralar gider orada tedavi olurken
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

bb54 yazdı:
Mrshadow yazdı:
Kafayı yicem. Rusya soguk aslında doktorlar cok yaşıyodur ama kesin iyi eden doktoru bulmak zor cünkü deli paralar gider orada tedavi olurken
Bu kadar takmayalim, lokosit takibi yapalim yeterli,
prostagod

idrar tazyiki

Mesaj gönderen prostagod »

arkadaşlar kafama takılan bir sorun var yardımcı olursanız çok sevinirim
idrar tazyikinde bir sorun yok normal idrar geliyor fakat idrar bitimine doğru hem tazyik kalmıyor hemde ip gibi bir idrar geliyor
bunun yaşayan arkadaşlar var mı?
bu durum normal mi?
cevaplarsanız mutlu olurum teşekkürler
Kederli

Mesaj gönderen Kederli »

benimkide senin tarif ettiğin gibi sonuna doğru tanzik kalmıyor sonra damlamalar kesilip tekrar az az geliyor.acaba normal insanlardada böylemi acaba. bu hastalık yüzünden eskiden nasıl sıkışıp nasıl idrar yapardım onu bile unuttum artık.gerçi tedavim devam ediyor ama düzelirmi bilmem.herhalde çak diye kesilmez sağlıklı bir insanınkide.sende idrar bitip şortunu çekince damlama veya hissi oluyormu.
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Kederli yazdı:benimkide senin tarif ettiğin gibi sonuna doğru tanzik kalmıyor sonra damlamalar kesilip tekrar az az geliyor.acaba normal insanlardada böylemi acaba. bu hastalık yüzünden eskiden nasıl sıkışıp nasıl idrar yapardım onu bile unuttum artık.gerçi tedavim devam ediyor ama düzelirmi bilmem.herhalde çak diye kesilmez sağlıklı bir insanınkide.sende idrar bitip şortunu çekince damlama veya hissi oluyormu.
Normal insanlarda böyle olduğunu sanmıyorum bende de oluyor idrar yaparken makat bölgende dolgunluk hissediyorsan prostatın şişmesi ile akım düşüyor damlamaya geçiyor sistem.