Tumt Tedavisi

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Tumt Tedavisi

Mesaj gönderen opulentia »

Tumt tedavisi hakkında zaman zaman sorular soran arkadaşlar için bugün 3 hoca ile görüştüm 3 ude bu tedavinin başarısının bilimsel bir dayanağı olmadığını söyledi.ayrica yan etkilerinin söylendiği gibi az olmadığını soylediler.ameliyat olmak icin engeli olan seker tansiyon gibi sorunları olan kişiler icin uygun.o da belli bir oranda prostat büyümesi yasayanlar için. Yani kısacası bizim için uygun bir yöntem değil
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Tumt Tedavisi

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Heppi reklam abi umut tacirleri az sömürmedi bizleri bir umutla gidiyoruz internette heyelcanla böyle tedavileri okuyoruz farklı doktorlara gidiyoruz blok noralterapi akupunktur enjeksiyon bilmem ne bir çok tedaviyi deniyoruz ama sonuç sıfır reklamı iyi yapıyorlar ama icraatta sifirlar umut tacirleri az somurmediler bizi maddi manevî anlamda yıprandım
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

opulentia yazdı:Tumt tedavisi hakkında zaman zaman sorular soran arkadaşlar için bugün 3 hoca ile görüştüm 3 ude bu tedavinin başarısının bilimsel bir dayanağı olmadığını söyledi.ayrica yan etkilerinin söylendiği gibi az olmadığını soylediler.ameliyat olmak icin engeli olan seker tansiyon gibi sorunları olan kişiler icin uygun.o da belli bir oranda prostat büyümesi yasayanlar için. Yani kısacası bizim için uygun bir yöntem değil
Sinan ekiciye gittin mi ?
muzdarip2

Mesaj gönderen muzdarip2 »

opulentia yazdı:Tumt tedavisi hakkında zaman zaman sorular soran arkadaşlar için bugün 3 hoca ile görüştüm 3 ude bu tedavinin başarısının bilimsel bir dayanağı olmadığını söyledi.ayrica yan etkilerinin söylendiği gibi az olmadığını soylediler.ameliyat olmak icin engeli olan seker tansiyon gibi sorunları olan kişiler icin uygun.o da belli bir oranda prostat büyümesi yasayanlar için. Yani kısacası bizim için uygun bir yöntem değil
Bu konuda bence de Prof. dr. Sinan Ekici'nin fikrini alın derim, hoca kişiye göre tedavi belirliyor ve hastanın fayda görme ihtimali az olan tedavileri önermiyor. Bir arkadaşımın sorunu için gittik kendine, dinledi notlar aldı, muayene yaptı, sonra bir ilaç reçetesi verdi, fayda görme ihtimali en yüksek tedavi tiplerinden bahsetti, arkadaşım ozon tedavisini kabul etti. sanırım 10 veya 12 seans ozon tedavisi aldı. üzerinden 5 hafta geçti, arkadaşın şikayteleri yok denecek kadar az halde. Bu güne kadar ne doktorlar gördük, enjeksiyonlar, sinir ameliyatları gevşetmeleri filan, neler uygulamadılar, neler duymadık ki, bir sürü maddi gider, tabi iyleşmeyince de moral alt üst oluyo. Yani benim anladığım iyi doktor tanıyı iyi koyunca tedavisini de veriyor, önemli olan işten alayan doktoru bulmak! Bugüne kadar çok doktor gördüm kendim için yakın arkadaşlarım için, bu konuda en iyisi Sinan hoca arkadaşlar.
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

muzdarip2 yazdı:
Bu konuda bence de Prof. dr. Sinan Ekici'nin fikrini alın derim, hoca kişiye göre tedavi belirliyor ve hastanın fayda görme ihtimali az olan tedavileri önermiyor. Bir arkadaşımın sorunu için gittik kendine, dinledi notlar aldı, muayene yaptı, sonra bir ilaç reçetesi verdi, fayda görme ihtimali en yüksek tedavi tiplerinden bahsetti, arkadaşım ozon tedavisini kabul etti. sanırım 10 veya 12 seans ozon tedavisi aldı. üzerinden 5 hafta geçti, arkadaşın şikayteleri yok denecek kadar az halde. Bu güne kadar ne doktorlar gördük, enjeksiyonlar, sinir ameliyatları gevşetmeleri filan, neler uygulamadılar, neler duymadık ki, bir sürü maddi gider, tabi iyleşmeyince de moral alt üst oluyo. Yani benim anladığım iyi doktor tanıyı iyi koyunca tedavisini de veriyor, önemli olan işten alayan doktoru bulmak! Bugüne kadar çok doktor gördüm kendim için yakın arkadaşlarım için, bu konuda en iyisi Sinan hoca arkadaşlar.
Peki muzdarip2 sen kendin Sinan Hocaya muayene oldun mu? Olduysan sonucu nedir?
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Sinan hoca iyidir ben cok şükür iyiyim tedavimi baska bir doktora oldum sinan hoca bana ozon redavisi önerdi lakin prostatima igne sokturmam deneysel tedavilere karşıyım