TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Mesajgönderen kadir » 17.11.2021 - 14:28

wolfpack yazdı:Yani ne zaman semptomlarim azalacak olsa oncesi bir ya da iki gun veya gecesi sik idrar olayi oluyor. Enteresan.

Gunde 3 litre su içmeye bak wolfpack kardesim, ayrica karbonatli suya devamet urinonvef cranberry ve cataflam gibi nsaii kullan.
Doğruların gözle görünmeyen orduları vardır...

wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesajgönderen wolfpack » 17.11.2021 - 15:12

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:Yani ne zaman semptomlarim azalacak olsa oncesi bir ya da iki gun veya gecesi sik idrar olayi oluyor. Enteresan.

Gunde 3 litre su içmeye bak wolfpack kardesim, ayrica karbonatli suya devamet urinonvef cranberry ve cataflam gibi nsaii kullan.

Eyvallah abim 2 haftadir gunde 4 lt su iciyorum. Antibiyotikleri aliyorum. Bromelain kullaniyorum. Prostat bolgesi cok rahatladi. Hemoroid ve kuyruk sokumu agriyor sadece. Sanirim onlar bende farkli bir problem kaynagi. Bu yuzdendir ki fazla agir geciriyorum ben bu hastaligi. Yarin fizyo randevum var. Hemoroid ve kuyruk sokumunun detayli incelemesini (kaslara etkisi hakkinda) yaptiracagim. Bir de bu bosalma tazyiksizligini, meni cikmama tikaliymis gibi, sabah ereksiyonu ve bosalirken alinan hazzi artirabilirsem. Tam anlamiyla toparladim deyebilirim.

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 17.11.2021 - 15:28

Üretral darlık olabilir bunun için ya sistoskopi yada retrograd üretragrafi çektirmekte fayda var.

wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesajgönderen wolfpack » 17.11.2021 - 16:51

kadir yazdı:Üretral darlık olabilir bunun için ya sistoskopi yada retrograd üretragrafi çektirmekte fayda var.

Bunları yaptırmak istiyorum da korkuyorum yine yan etki falan basıma is acmasın. Hangisi daha güvenilir yan etkisiz yöntem abi?

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen kadir » 17.11.2021 - 17:17

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:Üretral darlık olabilir bunun için ya sistoskopi yada retrograd üretragrafi çektirmekte fayda var.

Bunları yaptırmak istiyorum da korkuyorum yine yan etki falan basıma is acmasın. Hangisi daha güvenilir yan etkisiz yöntem abi?

Retrograd üretragrafi daha iyi. Sistoskopide tahriş sorunu oluyor.