Dışkınin sümüksü yapışkan olması

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Dışkınin sümüksü yapışkan olması

Mesaj gönderen Hola »

Arkadaşlar ilk defa sümüksü yapışkan kanlı birşey geldi büyük tuvalet yaparken nedir bu daha önce başına gelen oldumu
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Dışkınin sümüksü yapışkan olması

Mesaj gönderen uygar4458 »

Hemoroid veya fistül olabilir hocam. Bir genel cerraha randevu alın.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Hola yazdı:Arkadaşlar ilk defa sümüksü yapışkan kanlı birşey geldi büyük tuvalet yaparken nedir bu daha önce başına gelen oldumu
Hiç bişey yok , mukus tabakası . Normal . Kırmızı şey bir gün önceden yediğin yemekten sindirilmiş yemek dometesnkabugu biber kabuğu gibi.

Şimdi prostatit olanlar da belli bir zaman sonra bende bu mu var şu var mı diye diye detay ve kafayı sıyırma olayları olunca mide sorunu , bağırsak sorunu , dışkı sorunu gibi olmayan sorunlar varmış gibi düşünmeye başlıyor insan.

Hola kardeş . Xtral xl mesane prostat rahatlatır sık idrar gibi kaz spazmini çözer günde bir tane kullan .Her akşam bıkmadan usanmadan sıcak suya gir içinde ikende prostatın agrini idrarinindusunme düşündükçe içten psikolojik bilinç altına gerilim veriyorsun belli bir süre sonra vücut kendisi otomatik geriyo orayı ister kronik olay bu
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

İnan hayatımın böyle olacağını bilseydim ilişkiye girmezdim o hayat kadını ile
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Hola yazdı:İnan hayatımın böyle olacağını bilseydim ilişkiye girmezdim o hayat kadını ile

Allah bizi affetsin . Bu dünyada çekmemiz gereken günahımız acımız inşallah biter
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Hola yazdı:İnan hayatımın böyle olacağını bilseydim ilişkiye girmezdim o hayat kadını ile
Büyük ihtimal takıntılı birisin buradaki ben ve diğer arkadaşlar gibi, işte bu takıntılı ruh hali büyük ihtimal o ilişkiyi yaşadığın zaman oradaki kasları istem dışı kasmana sebep oldu.
Bilinç altından "acaba bir mikrop kapar mıyım" diye stres yaptın kendi kendine ve bu da pelvik bolgede istem dışı kasmalara ve bu da orada ters basınçlara ve dolaysı ile idrar reflüsüne sebep oldu.
Bu reflü de mikrop kapmana sebep oldu ama daha sonra aldığın a.bio lerle iyileştin ama bu takıntılı hal devam ettiği için oradaki kasları istemsiz kasmaya devam ediyorsun artık mikrop olmasa da idrar reflüsünden ve/veya oradaki kasların durumdan dolayı aynı ağrı sızı semptomlar ve şikayetler devam ediyor.

Bu yukardaki hikayeyi tamamen kendimden uydurdum :) ama büyük ihtimal çoğu prostatit hastasında olan şey bu.
Yani iş psikoloji ile başlıyor sonra mikroba gidiyor iş oradaki mikrop temizlense bile bir şekilde kaslar ağrıya ve şikayetlere devamı devralıyor.

Bence bu yaklaşım neden bazıları her türlü ters düz ilişkiyi yaşasa da hastalanmadığını ya da hastalansa da kısa süreli a.biyo tedavisi ile iyileştiğini açıklıyor.
Demek istediğim takıntılı olmayanlarda o bölgedeki kaslarda uygunsuz/istemsiz kasılmalar olmuyor böylece o uygunsuz/istemsiz kasılmalar olmayınca patojenlerin prostata geçişini sağlayacak ya da kolaylaştıracak ters basınçlar olmadığı için hastalanmıyorlar.

Yani olayın asıl sebebi psikoloji ve onun tetiklediği kaslar
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

clark yazdı:
Büyük ihtimal takıntılı birisin buradaki ben ve diğer arkadaşlar gibi, işte bu takıntılı ruh hali büyük ihtimal o ilişkiyi yaşadığın zaman oradaki kasları istem dışı kasmana sebep oldu.
Bilinç altından "acaba bir mikrop kapar mıyım" diye stres yaptın kendi kendine ve bu da pelvik bolgede istem dışı kasmalara ve bu da orada ters basınçlara ve dolaysı ile idrar reflüsüne sebep oldu.
Bu reflü de mikrop kapmana sebep oldu ama daha sonra aldığın a.bio lerle iyileştin ama bu takıntılı hal devam ettiği için oradaki kasları istemsiz kasmaya devam ediyorsun artık mikrop olmasa da idrar reflüsünden ve/veya oradaki kasların durumdan dolayı aynı ağrı sızı semptomlar ve şikayetler devam ediyor.

Bu yukardaki hikayeyi tamamen kendimden uydurdum :) ama büyük ihtimal çoğu prostatit hastasında olan şey bu.
Yani iş psikoloji ile başlıyor sonra mikroba gidiyor iş oradaki mikrop temizlense bile bir şekilde kaslar ağrıya ve şikayetlere devamı devralıyor.

Bence bu yaklaşım neden bazıları her türlü ters düz ilişkiyi yaşasa da hastalanmadığını ya da hastalansa da kısa süreli a.biyo tedavisi ile iyileştiğini açıklıyor.
Demek istediğim takıntılı olmayanlarda o bölgedeki kaslarda uygunsuz/istemsiz kasılmalar olmuyor böylece o uygunsuz/istemsiz kasılmalar olmayınca patojenlerin prostata geçişini sağlayacak ya da kolaylaştıracak ters basınçlar olmadığı için hastalanmıyorlar.

Ben kendim için kesinlikle böyle olduğuna eminim hocam. Yanma sızlama olsa bile hadi len ordan hasta filan değilim psikolojik bu ve geçecek diyorum kendi kendime ve yanma sızlama hemen gidiyor. Kafanızı rahat tutmaya bakın.
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

clark yazdı:

Moral motivasyon strese uzak olmak çoookk ama çok önemli. Benim de her şey başıma stresten geldi lanet olsun takıntılı ve içe dönük bi yapıya sahibim bunun zararını çook gördüm