TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Prostat bezine yapılabilecek cerrahi operasyonlara ait bilgiler.
Scorpion

Re: TUMT TERMOTERAPİ ISI TEDAVİSİ OLANLAR...

Mesaj gönderen Scorpion »

kadir yazdı:
Scorpion yazdı:
Targocid yazdı:Boşuna daha kötü duruma düşeceksiniz. Ben de araştırdım bunları en kötü dönemlerimde. İçeriden müdahale ettirmek her zaman risklidir ki kim bilir kimler rant sağlıyor bu işten. Yoksa bu kadar göze sokulmazdı bu tedavi.

Takviyelerde falan da dedim size, siz illa ki mideyi bozdunuz. Kimyasalları falan hiç saymıyorum zaten. Onlar başlı başına skandal.

Geçmeyeceğinden eminim de inşallah daha da kötü olmazsınız. Çok trajik olur.
Sen bence akıl hastanesine yat bilader. Senin sıkıntı prostatta değil beyninde. Ama orda da çare bulamazlar senin gibi bir ruh hastasına :)

Kadir abi bu adam niye forumda. Bu forumun amacı bilgi paylaşmak değil mi. Bu gereksiz psikopata niye böyle yorum yaptırıyorsun. Şutla gitsin ne cehenneme gidiyorsa.
Kardesim o adam öyle diye seninde uslubunu bozmana gerek yok sende adamla ayni seviyeye düşme. Seninde bana; "bu adam niye forumda? niye boyle yorum yaptiriyorsun?" tarzinda hesap sorar gibi konusman saygi kurallarina uygun degil. Hangi uyenin ne zaman silinecegine ben karar veririm. Sen söyledin diye silmedim ben. Lütfen konuşmalarina dikkat et kardeşim.
Kadir abi ben dediğin şekilde sana hesap sorar gibi yazmadım, adama sinir olduğumdan öyle dedim. Yanlis anlaşıldiysam kusura bakma. Burada düz yazı duygu yüklü olmayınca, bir an okuyunca farklı anlaşılıyor.
Sildiğin için de teşekkür ederiz. Forumun enerjisini emen bir arkadaştı. Adam resmen iyi olmak istemiyor ve kimse iyileşsin istemiyor, psikolojisi bozuk bir arkadaş sanırım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet bu arkadasi daha once birkaç defa ikaz ettim ama bir muddet iyiydi sonradan yine ayni moda döndü. Sanırım hastalik onu psikolojisini bozmuş, birazda şimariklik eklenince böyle bir tablo ortaya cikiyor. Allah herkesin şifasını versin. Biz herkese iyi yaklasiyoruz kimseyle alip veremedigimiz bir sey yok. Amacımız kronik prostatit hastalarına yardımci olmak, yardimlasmak, dertlerine care bulmak, ümitsizlige kapılmamalarini saglamak.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Geldi buranın da içine etti kimse yazmaz oldu...
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Galatasaray »

Angara yazdı:Geldi buranın da içine etti kimse yazmaz oldu...
Termo taptıranlar durumunu yazsa güzel olacakta bayadır kimse yazmıyor
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Galatasaray yazdı:
Angara yazdı:Geldi buranın da içine etti kimse yazmaz oldu...
Termo taptıranlar durumunu yazsa güzel olacakta bayadır kimse yazmıyor
Evet kadeş neden yazmıyolar anlamış değilim en azından iyi veya kötü belirtseler durumlarini iyi olacak ama hic yazan yok bekliyoruz
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Yazmamalarının sebebi, cimere prostat hastaları için özel bir yer açılması için talepte bulundular. Forumdan gerekli destek gelmediği için girmiyorlar. Termoterapi ile iyileşme sanırım %50 civarı. İyileşenlerin durumu stabil, Mayıs ayı için tekrar randevu almaya başlayacaklar. Gitmek isteyen arkadaşların bilgisi olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:Yazmamalarının sebebi, cimere prostat hastaları için özel bir yer açılması için talepte bulundular. Forumdan gerekli destek gelmediği için girmiyorlar. Termoterapi ile iyileşme sanırım %50 civarı. İyileşenlerin durumu stabil, Mayıs ayı için tekrar randevu almaya başlayacaklar. Gitmek isteyen arkadaşların bilgisi olsun
Oyle sacma sey olurmu kardesim ne demek bu cimere yazarlarsa bizde durumumuz hakkinda bilgi veririz...anlamadim..cimere yazin diye bende uyardim forum uyelerini yazanlar oldu ben dahil bir cok kisi yazdi.Kimseye zorla yazdiramayizki. Bunu soyleyen farate arkadasimizdi zaten. Oda iyiyim demisti..13 kisi daha olmus onlardan bir haber yok. İnsanlar durumlarini paylassinlarki buradakilerde faydalansin. Amac yardimlasma ise dogru olan budur.
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Termpterapi olanları tanıyanlar sözüm size; size zahmet arkadaşları uyarın 10 dakikalarını ayrıp buraya son durumlarını yazsınlar. Onlarca arkadaş bende dahil bir umut olur diye bekliyoruz.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

bayramoglu yazdı:Termpterapi olanları tanıyanlar sözüm size; size zahmet arkadaşları uyarın 10 dakikalarını ayrıp buraya son durumlarını yazsınlar. Onlarca arkadaş bende dahil bir umut olur diye bekliyoruz.
Dostum fayda görende var görmeyen de. Wp grubuna da pek yazmıyorlar durumlarını gelişme olursa aktarırım buraya.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:Yazmamalarının sebebi, cimere prostat hastaları için özel bir yer açılması için talepte bulundular. Forumdan gerekli destek gelmediği için girmiyorlar. Termoterapi ile iyileşme sanırım %50 civarı. İyileşenlerin durumu stabil, Mayıs ayı için tekrar randevu almaya başlayacaklar. Gitmek isteyen arkadaşların bilgisi olsun
Oyle sacma sey olurmu kardesim ne demek bu anlamadim..cimere yazin diye bende uyardim forum uyelerini yazanlar oldu ben dahil bir cok kisi yazdi. Bunu soyleyen farate arkadasimizdi zaten. Oda iyiyim demisti..13 kisi daha olmus onlardan bir haber yok. İnsanlar durumlarini paylassinlarki buradakilerde faydalansin. Amac yardimlasma ise dogru olan budur.
Öyle konuşuluyordu wp grubunda, tabi ki doğrusu paylaşmak olur
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

CIMER'e ilk yazanlardan biriyim ve yazdığının örneğini de foruma koymuştum.Burada açabiliyorsa devlet, acamaiyorsa özel hastneler de olabilir.Yeter ki Prostatit tedavi kliniği açılsın dedik.Bu yanlış bir şey mi? Ne demek forumdan gerekli desteği göremedi? Herkes kendisi bilir ama sen derdini anlatmazsan kimse senin derdin olduğundan haberi olmaz. Herkes de burada yok doktor ilgilenmedi yok bu hastalığı bilmiyor.Sonuc olarak kısır döngüde dolanır dururuz.
Herkes buraya her gün yazmakla sorununa çözüm bulamaz .Burada ancak tecrube paylaşılır.
Bizim whatsapp grubunda Termoterapi yapan doktor var.simdi prostatit ile ilgili bir kitap yazıyor.bu hastalığı da kitap yazarak öğreniyo gibi.Zaten bu hastalığı Turkiyede kaç doktor biliyor.Biz de Sağlık Bakanlığına yazarak bu konuda dikkatlerini çekmek,sesimizi duyurmak istedik.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Kadir abi merhaba
Dün gece üst üste ejekulasyon oldum sorun olmadı.
Hâlâ iyiyim.
Yukarıda duman64 abinin dediği gibi abi iyileştim iyileştiğim halde girip böyle şöyle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince.
Cimer konusu açtık yazı hazırladık abi şikayetler yazılıyor bizim çabamıza 1 dakika ayırıp destek olunmuyor.
Ki ben hiç olmasa buradan arkadaşlarla termo sonrası 5 saat konuşmuşturum telefonda ben bu kadar çaba veriyorum nacizane bir destekte görmek istiyor insan
Ben kendime para istemedim ki toplum için bizler için bir yazı koyduk ortaya bir rica ettik insanlardan hiç görmezden gelindik desem yeridir. Senin desteğin oldu sağ ol ama
Bir sonuç çıkmaz diyerek yazmıyorlar
Geçen bir tedx konuşması dinlerken adam şunu anlattı
Avcı balık ile avı aynı akvaryuma koyup araya bir cam yerleştiriyorlar . Avcı balık cama çarptıkça çaresizliği kabullenip saldırmıyor sonunda.
Sonrasında camı çekiyorlar aradan balıkla arasında cam olmasa da avlamaya kalkmıyor.
İnsanlar kendine bence bunu yapıyor burada.
Ben gönül koydum bu duruma çünkü ciddi emek ve ciddi umutla giriştim.
Destek istemeye gelince herkes istedi numaramı verdim aradılar aradım anlattım. Bunlar bir şey değil yine olsa yine yaparım. Ama en azından ahdevefa diyerek cimer meselesine
Destek olsunlar beklerdim.
Bu süreç dışında ismini anmak istemediğim bir zamanlar abi gördüğüm bir şahıs. Benim vasıtamla termo oldu iyileştikten sonra beni engellemiş.
Umrumda değil kendine eder fakat işi tekrar düşerse ulaşacak yüzü yok artık.
Gerçi yüzü olsa böyle bir hareket yapmaz.
Kendisi benim sayemde termo oldu kendimi öne attım neyin ne olduğunu benim vesilemle öğrendi.
İsmini siz koyun
Bunlar biraz can sıkıcı oldu benim için
Yine de nadirde olsa girip yazacağım
İyiyim bir Nüks söz konusu değil.
Alfabloker dahi kullanmıyorum.
Destek olması açısından sadece kaliteli bilinen bir epimedyumlu macun kullanıyorum her akşam 1 çay kaşığı.
Yan etki veya olumsuz bir şeyde görmedim bundan gerçekten iddia edildiği gibi bu doğal bence çünkü diğerleri baş ağrısı istemsiz ereksiyon vb yapıyordu bu yapmadı çok güzel etkisi var
Şunu da ekleyeyim tadalafil pahalı diye bunu kullanıyorum
Ereksiyon sorunum yok.
Sadece kanlanma artsın maksat
Derdimi dilim döndüğünce anlattım
Bir hatam yanlış sözüm olduysa affola
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Farate kardesim cok sagol duyarli bir insansin..termo olmus ve iyi olmuş biri olarak bu duyarliligi gosterip paylasim yaptigin icin tsk ederim. Cimere yazı yazin diye burada duyuruda yapmistim alt tarafi kopyala yapistir yapilacak. Herhalde millete zor geliyor yapmiyorlar.. halbuki her yazı prostatitli bir hastanin menfaati icabina olacak, farkindalik olusacak. Fakat istenilen duyarliligi goremedik bir kac kisi disinda. İyi olmana cok sevindim. Keske bu termoterapiyi olanlarda iyi veya kötü durumlarini paylassa. Sagol varol kardesim.Sen yine buralari birakma.
Farate

Mesaj gönderen Farate »

kadir yazdı:Farate kardesim cok sagol duyarli bir insansin..termo olmus ve iyi olmuş biri olarak bu duyarliligi gosterip paylasim yaptigin icin tsk ederim. Cimere yazı yazin diye burada duyuruda yapmistim alt tarafi kopyala yapistir yapilacak. Herhalde millete zor geliyor yapmiyorlar.. halbuki her yazı prostatitli bir hastanin menfaati icabina olacak, farkindalik olusacak. Fakat istenilen duyarliligi goremedik bir kac kisi disinda. İyi olmana cok sevindim. Keske bu termoterapiyi olanlarda iyi veya kötü durumlarini paylassa. Sagol varol kardesim.Sen yine buralari birakma.
Teşekkür ederim abi
İçerisinde dr unda olduğu bir wp grubumuz var şu an
Ben içinde olmak üzere 3 kişinin fayda gördüğünü biliyorum ben dahil.
1 i sonradan üşütüp Nuks yaşadı kısa sürdü onun.
En çok ereksiyona fayda ediyor termo
Ve dr prostatit için kitap yazma aşamasında
Şimdilik gelişmeler bunlar abi
Ara ara uğrarım abi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Farate yazdı:
kadir yazdı:Farate kardesim cok sagol duyarli bir insansin..termo olmus ve iyi olmuş biri olarak bu duyarliligi gosterip paylasim yaptigin icin tsk ederim. Cimere yazı yazin diye burada duyuruda yapmistim alt tarafi kopyala yapistir yapilacak. Herhalde millete zor geliyor yapmiyorlar.. halbuki her yazı prostatitli bir hastanin menfaati icabina olacak, farkindalik olusacak. Fakat istenilen duyarliligi goremedik bir kac kisi disinda. İyi olmana cok sevindim. Keske bu termoterapiyi olanlarda iyi veya kötü durumlarini paylassa. Sagol varol kardesim.Sen yine buralari birakma.
Teşekkür ederim abi
İçerisinde dr unda olduğu bir wp grubumuz var şu an
Ben içinde olmak üzere 3 kişinin fayda gördüğünü biliyorum ben dahil.
1 i sonradan üşütüp Nuks yaşadı kısa sürdü onun.
En çok ereksiyona fayda ediyor termo
Ve dr prostatit için kitap yazma aşamasında
Şimdilik gelişmeler bunlar abi
Ara ara uğrarım abi
Kaç kisi yaptırdı peki kardeşim termoterapi çok kişi yaptırıp 3 kişi fayda görmüş ise oran düşük çünkü :roll:
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim kardesim, 13 kiside 3 kisimi iyilesti yoksa daha az kisimi termoterapi oldu?
Farate

Mesaj gönderen Farate »

kadir yazdı:Rica ederim kardesim, 13 kiside 3 kisimi iyilesti yoksa daha az kisimi termoterapi oldu?
Benim bildiğim konuştuğum
1 kişi fayda gördü beni dahil edersem 2
1 kisi fayda görüp Nuks yaşadı
1 kişi fayda görmedi
Başka termo yapanı bilmiyorum
Yaptıran bildiğim 4 kişi var bende dahil olursam
3 kişi fayda gördü 1 i tekrar Nuks yaşadı
1 i fayda görmedi
Yukarda 3 yazdım bi abi vardı o aklıma gelmemişti şimdi geldi
13 kişi yaptırdı mı bilgim yok
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

13 kisi olmuş diye drun yazisinda var kardesim. İnş 4 kisidirde iyilesme orani yuksek olmuş olur.
Glhn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Glhn »

Farate yazdı:
kadir yazdı:Tumt termoterapi mikrodalga ısı tedavisi olanlar sonuçlari bu baslık altina yazabilirler.
Kadir abi s.a
Abicim ben yaptırdım biliyosun yaş 23 termoterapi uygulaması
İdrar yanması düzeldi
Ereksiyon düzeldi
İdrarı rahat yapıyorum zorlanmadan
Meni de çok güzel çıkıyor
Meni idrar tutma hiç sorun yok mükemmel
Yüzde 90 95 iyiyim henüz 20 gün oldu
Penis üşümesi ciddi oranda düzeldi eskiden 20 derecede buzdu şimdi gayet büyük yani eskiye oranla hem sıcak
Kardesim nerde yaptirdin hastane doktor adi soylermisin
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Farate yazdı:
kadir yazdı:Rica ederim kardesim, 13 kiside 3 kisimi iyilesti yoksa daha az kisimi termoterapi oldu?
Benim bildiğim konuştuğum
1 kişi fayda gördü beni dahil edersem 2
1 kisi fayda görüp Nuks yaşadı
1 kişi fayda görmedi
Başka termo yapanı bilmiyorum
Yaptıran bildiğim 4 kişi var bende dahil olursam
3 kişi fayda gördü 1 i tekrar Nuks yaşadı
1 i fayda görmedi
Yukarda 3 yazdım bi abi vardı o aklıma gelmemişti şimdi geldi
13 kişi yaptırdı mı bilgim yok
Şifan daim olsun farete kardeşim
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Glhn yazdı:
Farate yazdı:
kadir yazdı:Tumt termoterapi mikrodalga ısı tedavisi olanlar sonuçlari bu baslık altina yazabilirler.
Kadir abi s.a
Abicim ben yaptırdım biliyosun yaş 23 termoterapi uygulaması
İdrar yanması düzeldi
Ereksiyon düzeldi
İdrarı rahat yapıyorum zorlanmadan
Meni de çok güzel çıkıyor
Meni idrar tutma hiç sorun yok mükemmel
Yüzde 90 95 iyiyim henüz 20 gün oldu
Penis üşümesi ciddi oranda düzeldi eskiden 20 derecede buzdu şimdi gayet büyük yani eskiye oranla hem sıcak
Kardesim nerde yaptirdin hastane doktor adi soylermisin
Abi profilimden
Benim hikayem farate konusuna geçebilirsin
Veya arama kısmına yaz tüm detaylarla anlattım
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Yil kac olmus kokunu kazitacak bir tedavi bulamadik. Her gunumuz nuks korkusu her gunumuz aci psikoloji bozuklugu. Beterin beteri var tabi ki buna da sukurler olsun isyan etmiyorum ama yorulduk be agalar bu agrilardan acilardan. Umarim yillardir aradigimiz sifayi artik buluruz biraz da bizim yuzumuz guler ya.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Bu termo işi noldu acaba kimseden sea çıkmıyor durum hakkında raci kardeşimizde yaptırmıştı sanırım ondan bir sonuç alamadık maalesef durumu nasıl acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Raci iyiyim dememismiydi kardesim?
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

kadir yazdı:Raci iyiyim dememismiydi kardesim?
Bilmiyorumki abi hiç çatmadim yazmıyorda bayadır birde termo yaptıranlardan bir farate kardeşimizin iyi oldugunu biliyorum raci yaptirdim demisti ama iyi veya kotu bir bilgi alamadik kendisinden